ندا پرواز
021-88452888

نمایشگاه پائیزی واردات و صادرات چین 2019

30 شهریور 1398

نمایشگاه واردات و صادرات چین (نمایشگاه گوانگجو) تا پیش از این با نام نمایشگاه کالاهای صادراتی چین شناخته می‌شد. این رویداد تجاری بین‌المللی و همه جانبه، تاریخی طولانی داشته و بزرگترین نمایشگاه تجاری چین از لحاظ گستردگی عرصه‌ی نمایشگاه، تعداد شرکت‌کننده و حجم معاملات تجاری است. نمایشگاه گوانگجو که عنوان بهترین و اولین نمایشگاه چین را با خود یدک می‌کشد، هر سال دو بار در فصل‌های بهار و پاییز در مرکز بین‌المللی گردهمایی و نمایشگاهی گوانگجو (مجموعه Pazhou) برگزار می‌شود. این نمایشگاه در هر یک از دوره‌هایش در 3 فاز و هر فاز به مدت 5 روز برگزار می گردد. نمایشگاه گوانجو بهترین سکو برای شرکت‌های چینی برای اتصال به بازارهای بین‌المللی و جایگاهی عالی برای اجرا شدن سیاست‌های چین در مورد رشد تجارت خارجی است.


محصولات فازهای مختلف نمایشگاه:


محصولات فاز 1 (19-15 اکتبر): ماشین آلات سبک و سنگین، انواع موتور سیکلت و قطعات یدکی، انواع دوچرخه و قطعات، قطعات یدکی خودرو، محصولات شیمیایی، ابزار و یراق، لوازم خودرو، لوازم برقی منزل، لوازم برقی مصرفی، محصولات الکتریکی و الکترونیکی، محصولات کامپیوتری و صنایع وابسته، موبایل، قطعات یدکی و تجهیزات، محصولات روشنایی و لوستر، ماشین آلات ساختمانی، لوازم ساختمانی و تزئینی، انواع کاشی و سرامیک، محصولات ایمنی و آتش نشانی، انواع کف پوش و کاغذ دیواری، MDF، کابینت و یراق آلات.


محصولات فاز 2 (27-23 اکتبر): کلیه لوازم خانه و آشپزخانه غیر برقی، لوازم نظافت خانه، سرامیک های هنری و دکوری، دکوراسیون منازل، محصولات شیشه ای و هنری، مبلمان منزل و اداری و صنایع مربوطه، لوازم باغبانی، محصولات سنگ و فلز، گل مصنوعی، محصولات بهداشتی و بهداشت فردی، لوازم آرایشی و زیبایی، ساعت و لوازم نوری، انواع اسباب بازی، لوازم تبلیغاتی و هدایا، محصولات فستیوال و کادوئی، دکوراسیون فلزی و سنگین، عینک و لنز، بدلیجات و هدایا.


محصولات فاز 3 (05-01 نوامبر): پوشاک مردانه و زنانه، پوشاک کودکان، پوشاک ورزشی و راحتی، (خز، چرم، کرک و محصولات مرتبط)، منسوجات و بافندگی، فرش و پرده های نقش دار، انواع پارچه، انواع پتو، محصولات و صنایع غذایی، محصولات بومی و صنایع دستی، محصولات و تجهیزات پزشکی، محصولات ورزشی و تفریحی، لوازم اداری، لوازم التحریر، کیف و کفش و چمدان، جعبه و بسته بندی های تبلیغاتی.نمایشگاه گوانجوی چین


***


Formulator: Gardenia